Бордюр садовий 45х1000мм, ECO RIM-BORD TYP 2, OBRB45TYP2
- Немає в наявності
- Код: OBRB45TYP2
69,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бордюр садовий 45х1000мм, ECO RIM-BORD TYP 2, OBRB45TYP2Немає в наявності
69,92 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бордюр садовий 45х1000мм, ECO RIM-BORD TYP 2, OBRB45TYP2
Універсальні бордюри «ECO RIM-BORD TYP 2» можна використовувати для різних типів поверхонь, наприклад:- газони
- кора
- клінкерне покриття
- гранітна крихта
- бетонна крихта
- гравій і щебінь
- можливість формування кіл
- швидка і легка збірка
- довговічність і стійкість до погодних умов
- естетичний вигляд
- висока якість продукту
- можливість з'єднання з ободом RIM-BORD TYPE1
Довжина: 1 м
Висота: 4,5 см
Товщина стінки: 4 мм.
EAN: 5907544430551
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OBRB45TYP2 |
| Тип паковання | Пакет |
| Довжина | 100см |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Паковання | 1 |
| Фасування | 1, 12, 1260 |
- Ціна: 69,92 ₴
