
Запарник Tesli 15 л. із термолипи з пластмасовою вставкою та кришкою
- Немає в наявності
2 526 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запарник Tesli із термолипи з пластмасовою вставкою 15 л У хорошій лазні просто не обійтися без надійного і якісного запарника. Пропонуємо вашій увазі запарник об'ємом 15 літрів, виготовлений з термованної липи і оснащений кільцями з нержавіючої сталі. У комплектацію виробу входить дерев'яна кришка. Унікальна особливість запарника полягає в наявності дуже зручного елемента - пластикової вставки, яка не пропускає воду і не нагрівається. Для виготовлення виробу ми використовуємо добірну деревину і якісну металеву фурнітуру, тому сміливо гарантуємо, що наша продукція буде служити вам довгі роки. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 мм |
| Гаранія | 6 місяців |
| Діаметр | 400 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал вставки | пластмаса |
| Матеріал відра | термована липа, вільха |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
| Об `єм | 15 л |
| Ширина | з ручками 500 мм |
- Ціна: 2 526 ₴


