
Запарник Tesli 20 л. із термодеревини та пластмасовою вставкою з кришкою
- Немає в наявності
2 778 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запарник - це корисний і функціональний аксесуар, без якого неможливо уявити повноцінний відпочинок в лазні. Дана модель запарника має корпус із термодеревини, оснащується нержавіючими кільцями, двома ручками і кришкою з отвором для віника. Конструкція дозволяє довго зберігати тепло, що сприяє більш якісному і рівномірному запарюванню віника. Наявність внутрішньої пластикової вставки робить запарник зручнішим і довговічним. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 1 рік |
| Додаткові характеристики | 20 літрів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Дерево + пластик |
| Тип | Запарники |
| Ширина | з ручками 445 мм |
- Ціна: 2 778 ₴


