Вікно для сауни Tesli "Преміум" 600х500
- Немає в наявності
- Код: Вікно "Преміум" 600х500
9 660 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вікно для сауни Tesli "Преміум" 600х500Немає в наявності
9 660 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вікна із липи для лазні та сауни від ТМ «Tesli» створені для використання в парних кімнатах . Вони зроблять сауну більш затишною і комфортною. Вікна виготовляються за унікальною технологією «Tesli», яка забезпечує стійкість до температурних і кліматичних навантажень. Критичним перепадам температур успішно протистоїть склопакет із загартованим склом. Конструкція виробу дозволяє провітрювати приміщення після експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Матеріал | Липа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | поворотне |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Глибина | 78 мм см |
| Країна виробника | Україна |
| Склопакет | двокамерний, 3 скла |
| Тип | вікно для лазні та сауни |
| Товщина склопакету | 38 мм, загартований |
| Ширина за коробом | 600 мм |
- Ціна: 9 660 ₴
