
Портативний зарядний пристрій Anker - 20000 mAh 45W Built-In Dual USB-C Cables Black (7235835)
- Готово до відправки
- Код: 7235835
1 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність батареї: 20000 мАгод
Роз'єм виходу: 1 x USB-A, 1 x USB Type-C, 2 x USB Type-C вбудовані кабелі
Роз'єм входу: USB Type-C
Розміри: 119.9 х 73.4 х 31.4 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, мА*г | 20000 |
| Індикація заряду | Цифрова (LСD) |
| Артикул | A1681H12 |
| Вага, г | 362 |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C1/С2/С3: 45W; USB-A: 22.5W |
| Вхідна напруга | 30 W |
| Кількість USB портів | 4 |
| Особливості | Два вбудовані кабелі з підтримкою PD 45W Інтелектуальне нагадування про заряджання |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 3 x USB Type-C |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Розміри, мм | 119.9 х 73.4 х 31.4 |
| Технологія заряджання | Power Delivery (PD) |
- Ціна: 1 499 ₴






