
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS Online 5000VA/5000W, RT 4U, LCD, USB, RS232, 2xC13, 1xC19
- Немає в наявності
- Код: SRTG5KXLI
189 143 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55.9 кг кг |
| Висота ( unit ) | 4 U |
| Вхідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-285 В/(повне навантаження), 100-285 В/(половинне навантаження) |
| Ефективна вихідна потужність | 5000 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги, фільтрація шумів |
| Макс. вихідна потужність | 5000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 175 х 440 х 620 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 189 143 ₴





