
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS On-Line Li-Ion SRVL 3000VA/2700W, LCD, USB, RS232, RT 4U, Extended runtime, 6хC13 +
- Немає в наявності
- Код: SRVL3KRILRK
260 460 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38.3 кг кг |
| Висота ( unit ) | 4 U |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Діапазон вхідної напруги | 160-300 В, 110-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Захист | IP 20 |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 172 x 438 x 616 |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення, онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 260 460 ₴






