
Смартфон TECNO Camon 40 (CM5) 6.78" 8/128ГБ, 2SIM, 5200мА•год, Sandy Titanium
- Немає в наявності
- Код: 4894947100109
8 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 181 г |
| Товщина | 7.34 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LTE | 1 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.78 " |
| Колір | бежевий/(Sandy Titanium) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 50 Мп /+ 8 Мп Wide-angle |
| Розподільна здатність дисплея | 2436x1080 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 8 999 ₴









