
Смартфон TECNO POVA 7 Neo (LJ6) 6.78" 8/128ГБ, 2SIM, 7000мА•год, Geek Black
- Немає в наявності
- Код: 4894947086786
7 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Товщина | 9.3 мм |
| Ширина | 76.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.78 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 108 Мп /+ 2 Мп, Rear Dual Flash |
| Розподільна здатність дисплея | 2460х1080 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 7 999 ₴









