
Проєктор Epson EB-L690U WUXGA, 6500 lm, LASER, 1.35-2.2, WiFi, білий
- Немає в наявності
- Код: V11HB29080
194 795 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | 3LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,2 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 136 x 440 x 339 |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище)/(1.35-2.20) |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Потребується потужність | 399 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 6500 лм |
- Ціна: 194 795 ₴





