
Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC, 750VA/525W, LCD, USB, RS232, 6xC13
- Немає в наявності
- Код: 5SC750i
16 392 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.4 кг кг |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Ефективна вихідна потужність | 525 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 750 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 21 x 15 x 34 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 16 392 ₴







