
Ноутбук Dream Machines RG3050-15 15.6FHD IPS, Intel i7-13620H, 32GB, F1TB, NVD3050-4, DOS, чорний
- Немає в наявності
- Код: RG3050-15UA77
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 13620H |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Ємність батареї | 4100 мАг |
| Вага | 2.22 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 15.6 " |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Модель відеокарти | 3050 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 4 ГБ |
| Призначення | ігровий, споживчі |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core i7 |
| Тактова частота | 2.4 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4/(3200 MHz) |
| Тип пам'яті | VRAM |
- Ціна: Ціну уточнюйте





