
Заклепки алюмінієві Standard 3.2×10.16 мм 500 шт. SIGMA (2613451)
- Немає в наявності
- Код: 2613451
162 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заклепки алюмінієві 3,2 × 10, 16 мм 500 шт. Standard Sigma (2613451) призначені для скріплення матеріалів у тих випадках, коли неможливо провести зварювальні роботи або матеріал деформується під дією високих температур.
Переваги:
- Забезпечує міцне з'єднання таких матеріалів, як-от листовий метал, деревина, пластмаса, шкіра тощо;
- Після встановлення заклепки утворюється міцне з'єднання, стійке до ослаблення;
- Стійкість до вібраційних і ударних навантажень.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Украине. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2613451 |
| Габарити | 13x7.5x7.3/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø3.2 мм |
| Довжина заклепки, мм | 10.6 мм |
| Кратність | 1 |
| Маса, кг | 0.513 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 10.16, Ø - 3.2, H - 5.0-7.0, Ø1 - 3.3 мм |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 162 ₴

