
Rudes 3FRESH FLOW 1200 (3-58/18-0,92) (кабель 40 м) комп. "А"
- Немає в наявності
- Код: 4820224010977
6 814 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15.7 |
| Висота подавання | від 50 до 75 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 1321*80 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр | 1" |
| Діаметр ПЕ | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | від 80 до 100 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Побутовий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна об'ємна подача | від 5 до 10 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 5.5 |
| Максимальний напір, м | 68 |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | від 1 до 2 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 1200 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | багатоступінчатий |
- Ціна: 6 814 ₴
