
Електронасос NPO FOCUS 4-35 (кабель 30м, шнур підвісу)
- Немає в наявності
- Код: 4823121303012
8 145 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.1 |
| Висота подавання | від 40 до 50 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 510*107 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр | 1 1/4" |
| Діаметр ПЕ | 1 1/4" |
| Діаметр свердловини, мм | від 113 до 130 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Побутовий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна об'ємна подача | від 5 до 10 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 8.3 |
| Максимальний напір, м | 50 |
| Матеріал робочого колеса | поліацетат (POМ) |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | від 1 до 2 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 1120 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | багатоступінчатий |
- Ціна: 8 145 ₴
