
4SR6/13-PD
- Немає в наявності
- Код: 4940613WLA
25 595 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17,5 |
| Висота подавання | від 75 до 100 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 895*98 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр | 2" |
| Діаметр ПЕ | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | від 113 до 130 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Промисловий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна об'ємна подача | від 5 до 10 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 9 |
| Максимальний напір, м | 83 |
| Матеріал робочого колеса | ацетатна смола |
| Напруга мережі, В | 380 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | від 1 до 2 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 1500 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | відцентрові |
- Ціна: 25 595 ₴
