
Глибинний насос відцентровий 3SDM 10/250 каб.20м+пульт з вольтметром TEKK HAUS
- Немає в наявності
- Код: d1000077
5 557 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,3 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр | 1" |
| Діаметр ПЕ | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | від 80 до 100 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Побутовий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна об'ємна подача | до 3 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 2.82 |
| Максимальний напір, м | 43 |
| Матеріал робочого колеса | технополімер |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність автоматики | пульт захисту |
| Потужність насоса | до 1 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 250 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | відцентрові |
- Ціна: 5 557 ₴
