
Електрична зубна щітка Xiaomi Mijia Sonic Sweep Electric Toothbrush CN
- Немає в наявності
- Код: BHR9293CN
1 130,48 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | до 180 днів |
| Вага | 49 г кг |
| Захист від вологи | IPX8 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Mijia Sonic Sweep Electric Toothbrush CN |
| Напруга | 3.7 V |
| Особливості | Індикатор заміни насадки |
| Порт для заряджання | Type-C |
| Міцність | 5 W Вт |
| Режими | Стандартний / м'який / індивідуальний |
| Розміри | 251 × 27.2 × 27.2 мм |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Колір | White-Blue |
| Час заряджання | 6 років |
| Частота обертань | 31 000 коливань на хвилину |
- Ціна: 1 130,48 ₴








