
Електрична зубна щітка Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T302 Silver
- Немає в наявності
- Код: MES608
1 445,78 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Зубна щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | До 150 днів |
| Захист від вологи | IPX8 |
| Комплект постачання | Зубна щітка; зарядна док-станція; насадки (4 шт); інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T302 |
| Напруга | 3.6 V |
| Особливості | Індикатор заряду батареї |
| Міцність | 2 W Вт |
| Режими | Делікатний, Масаж ясен, Відбілювання, Повсякденний |
| Розміри | 247×27×27 мм |
| Технологія чищення | пульсуюча |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Колір | Silver |
| Час заряджання | 4 |
| Частота обертань | 31 000 коливань на хвилину |
| Щетина | DuPont |
- Ціна: 1 445,78 ₴



