
Електрична зубна щітка Xiaomi Mijia Acoustic Wave Toothbrush T300 (MES602)
- Немає в наявності
- Код: MES602
803,32 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Технологія чищення | Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Зубна щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 700 mAh |
| Автономність | до 25 днів |
| Дисплей | Відсутній |
| Захист від вологи | IPX7 |
| Комплект постачання | Електрична зубна щітка; насадка; кабель для заряджання; змінні кільця; інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T300 |
| Напруга | 3.7 V |
| Особливості | Індикатор стану акумулятора, таймер |
| Порт для заряджання | Type-C |
| Міцність | 2 W Вт |
| Режими | Стандартний / м'який |
| Розміри | 101 × 211 × 337 мм |
| Рівень шуму | до 65 дБ |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Колір | white |
| Час заряджання | 4 |
| Частота обертань | 31 000 коливань на хвилину |
- Ціна: 803,32 ₴







