
Мережевий зарядний пристрій Vention 2-Port USB (C + A) GaN Charger (30W/30W) EU-Plug White
- Немає в наявності
- Код: FEQW0-EU
426,96 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FEQ |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W; PPS; Quick Charge 2.0/3.0; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 426,96 ₴







