
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD170 38W USB-C Wall Charger EU (White) (UGR-60468)
- Немає в наявності
- Код: UGR-60468
869,89 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 15 V |
| Вихідна потужність | 38 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | CD170 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 869,89 ₴









