
Мережевий зарядний пристрій WUW-C212 48W Charger 2 USB C + 2 USB C yellow
- Немає в наявності
- Код: C212
121,97 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 48 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C212 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Yellow |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 121,97 ₴







