
Фен Dyson HD16 Supersonic Nural Ceramic Pink/Rose Gold, 1600Вт, 3 режими, іонізація, хол. обдув, рожевий
- Немає в наявності
- Код: 598975-01
24 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 г кг |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Харчування | від мережі |
| Колір | рожевий з золотим |
| Кіл-ть температурних режимів | 4 |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 /28 / 60 / 80 / 100 °C |
| Максимальна температура нагрівання | 100 °C |
| Насадки в комплекті | концентратор, дифузор |
| Особливості | іонізація, ергономічний дизайн, інтелектуальний контроль температури, захист від перегріву, холодний обдув, магнітні насадки |
| Міцність | 1600 Вт Вт |
| Призначення | для сушіння волосся |
| Режими | холодний обдув, швидке сушіння, стандартний режим, делікатне сушіння |
| Серія | Supersonic Nural Ceramic |
| Технології для догляду за волоссям | Air Multiplier |
| Тип пристрою | фен |
- Ціна: 24 990 ₴









