
Гайковерт ударний кутовий акумуляторний Makita WR100DZ 10.8В 47.5Нм 800об/хв 1.2кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: WR100DZ
8 820 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Діаметр патрона | 3 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Напруга | 12 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 341 x 67 x 84 |
| Тип | кутовий гайковерт |
| Тип патрона | квадрат |
| Швидкість обертання | 800 об/хв об/хв |
- Ціна: 8 820 ₴








