
Шурупокрут-дриль акумуляторний Makita DDF453RFE 18B 2х3А·год 42Нм 0-400·0-1300об/хв кейс 1.8кг
- Немає в наявності
- Код: DDF453RFE
15 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 3 а/год |
| Вага | 1.8 кг кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм/-13 мм |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | Ергономічний дизайн |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 244 x 79 x 220 |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв /(0 - 400 / 0 - 1.300 об/хв) об/хв |
- Ціна: 15 599 ₴




