
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FSAG125X-501BRF 125мм 18В 1x5.0А·год 8500об/хв ЗП М12-18 FС сумка 2кг
- Немає в наявності
- Код: 4933500779
20 500 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг /з акумулятором кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Ціна: 20 500 ₴




