
Лобзик стаціонарний Einhell TC-SS 406 E 120В 400-1600об/хв виліт 40мм 8.9кг
- Немає в наявності
- Код: 4309047
6 378 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.9 кг кг |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Робочий виліт/406 мм |
| Похилий різ | 47 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 415 х 250 / (столу) |
| Потребується потужність | 120 Вт /(S6 30%) |
| Тип | Стаціонарний |
| Частота ходу | 400 /- 1600 оборотів/хв |
- Ціна: 6 378 ₴








