
Газонокосарка мережева Einhell GC-EM 1800/43 1800Вт 43см 50л 20-65мм 12.2кг
- Немає в наявності
- Код: 3400090
9 666 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний з червоним |
| Максимальна висота скошування | 65 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Потужність двигуна | 1800 |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 43 см |
- Ціна: 9 666 ₴







