
Гібридний Інвертор Junlee 5KW
- Немає в наявності
- Код: JL5KWHI48V
20 256 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Junlee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 208 V; 220 V; 230 V; 240 V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга та струм | 90 – 280 V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідний струм | 40 А |
| Діапазон напруги MPPT | 120 – 450 V |
| Ефективність (пікова) | 99,5 % |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальний струм заряду | 80 А |
| Мoдель | 5KW |
| Напруга акумулятора | 48 V |
| Перетворення | DC/AC |
| Міцність | 5000 W Вт |
- Ціна: 20 256 ₴








