
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 300 без ізоляції
- Немає в наявності
- Код: SD00047696
15 775 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 350 призначений для функціонування в мережах опалення й кондиціонування. Виріб виготовлений як закрита посудина, яка може працювати під надмірним тиском рідкого теплоносія ≤ 3 бари. Модель без теплоізоляції, проста за конструкцією, передбачає можливість під'єднання до різних джерел тепла, може бути встановлена у відкритій або закритій системі. Буферний бак також слугує гідравлічним роздільником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00350 |
| Вага брутто, кг | 55 |
| Вага нетто, кг | 55 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 326 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 0°, 90°, 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 84 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 15 775 ₴

