
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 500 без ізоляції
- Немає в наявності
- Код: SD00047697
19 073 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 500 — закритий резервуар, здатний працювати під надлишковим тиском рідкого теплоносія до 3 барів. Акумулювальний бак за допомогою накопичення, збереження й передавання теплоносія дає змогу оптимально й безпечно експлуатувати в одній системі різні джерела тепла: котли твердопаливні, сонячні колектори, електрокотли та ін. Рознос патрубків під'єднання становить 180°. Виріб також виконує функцію гідрострелювання. Для відкритих і закритих систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00500 |
| Вага брутто, кг | 73 |
| Вага нетто, кг | 67 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 770х770х1642 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 810х810х2020 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 479 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 0°, 90°, 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 96 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 19 073 ₴

