
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 750 без ізоляції
- Немає в наявності
- Код: SD00047698
29 077 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 750 — закритий резервуар, усі патрубки, що виходять, забезпечені внутрішньою різзю. Рознос (кут) під'єднання — 180°. Такий накопичувач розрахований на роботу під надмірним тиском рідкого носія ≤ 3 бари. Функція виробу — накопичувати, зберігати та передавати теплоносій, у такий спосіб забезпечуючи оптимальну й безпечну експлуатацію різних джерел тепла в одній інженерній мережі. Підходить як для відкритих, так і для закритих систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00750 |
| Вага брутто, кг | 99 |
| Вага нетто, кг | 91 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1744 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 960х960х2155 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/2" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 734 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 0°, 90°, 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 105 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 29 077 ₴

