
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 1000 без ізоляції
- Немає в наявності
- Код: SD00047699
34 023 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-TAM-00 1000 забезпечить безпечну, оптимальну експлуатацію декількох джерел тепла в одній інженерній системі. Функція пристрою — накопичення, зберігання й передавання тепла. Всі патрубки закритого резервуара, що виходять, забезпечені внутрішньою різзю, рознос під'єднання становить 180°. Запобіжний тиск рідкого носія всередині буферного бака має бути не більш ніж 3 бари. Підходить як для відкритих, так і для закритих систем. Виріб також виконує роль гідрострі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAТАМ001000 |
| Вага брутто, кг | 114 |
| Вага нетто, кг | 106 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1994 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1060х1060х2125 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/2" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм, л | 856 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 0°, 90°, 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 128 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 34 023 ₴

