
Кран радіаторний SD Forte 1/2" кутовий хром SF234W15
- Немає в наявності
- Код: SD00021139
431 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран радіаторний SD Forte 1/2" кутовий хром для регулювання теплового режиму. Виріб виготовлений із латуні з хромованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF234W15 |
| Вага нетто, кг | 0,28 |
| Вага нетто, кг | 0,28 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Гарантія | 24 мес. |
| Гарантія | 24 міс. |
| Клас герметичності | А |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Покриття | Хром |
| Розмір під'єднання | 1/2"x1/2" |
| Розташування | Кутовий |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Розмір підключення | 1/2"x1/2" |
| Серія | SF234W |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Вентиль радіаторний |
| Тип затвора | Букса |
- Ціна: 431 ₴




