
Комплект термостатичний SD Plus 1/2" для радіатора кутовий SD352W15
- Немає в наявності
- Код: SD00021320
672 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект термостатичний SD Plus 1/2" для радіатора кутовий SD352W15 призначений для ручного регулювання комфортної температури в приміщенні із системою радіаторного опалення. Комплект містить: рідкісна термоголовка, терморегулювальний вентиль із патрубком "Антипротечка", кутовий нижній клапан із патрубком "Антипротечка". Комплект зроблений із латуні з нікельованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD352W15 |
| Вага нетто, кг | 0,533 |
| Вага нетто, кг | 0,533 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 66х38х125; 63х30х41 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 66х38х125; 63х30х41 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 12 міс. |
| Комплектація | Рідинна термоголовка, терморегулюючий вентиль з патрубком "Антипротікання", кутовий нижній клапан з патрубком "Антипротікання" |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 120 |
| Максимальна робоча температура, °С | 120 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Наявність антипротечки | Да |
| Наличие преднастройки | Да |
| Наявність антипротікання | Є |
| Наявність попереднього налаштування | Є |
| Покриття | Нікель |
| Розмір під'єднання | 1/2"x1/2" |
| Розташування | Кутовий |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Розмір підключення | 1/2"x1/2" |
| Серія | SD352W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Температура регулювання, °C | 0–28 |
| Температура регулювання, °C | 0–28 |
| Тип виробу | Термостатичний комплект |
- Ціна: 672 ₴


