
Комплект термостатичний SD Forte 1/2" для радіатора прямий SF255W15
- Немає в наявності
- Код: SD00041541
998 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект термостатичний SD Forte 1/2" для радіатора прямий дає змогу створити в комфортний мікроклімат у холодний період року. Після встановлення компоненти набору автоматично регулюють подавання теплоносія. За допомогою такого регулювання в приміщенні завжди буде витриманий заданий температурний режим. Виріб упакований у фірмову коробку. У комплекті такі компоненти: термоголовка, термоклапан, клапан відсічної. Розмір підключення — 1/2 дюйма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF255W15 |
| Вага нетто, кг | 0,548 |
| Вага нетто, кг | 0,548 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 110x135x70 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 110x135x70 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 міс. |
| Комплектація | Термостатична головка, термостатичний клапан, відсічний клапан (внутрішня різьба) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 95 |
| Максимальна робоча температура, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 16 |
| Наявність антипротечки | Да |
| Наявність антипротікання | Є |
| Покриття | Нікель, хром |
| Розмір під'єднання | 1/2"x1/2" |
| Розташування | Прямий |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Розмір підключення | 1/2"x1/2" |
| Серія | SF255W |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Термостатичний комплект |
- Ціна: 998 ₴

