
Зворотний клапан SD Plus з латунним штоком 1" 1/4 SD240W32
- Немає в наявності
- Код: SD00006748
321 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворотний клапан SD Plus з латунним штоком 1" 1/4 SD240W32 встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу для запобігання зворотному потоку рідини в системах опалення та водопостачання. Корпус виробу та шток виготовлені з латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Клас герметичності | А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD240W32 |
| Вага нетто, кг | 0,197 |
| Вага нетто, кг | 0,197 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 30 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 30 |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір під'єднання | 1 1/4"x1 1/4" |
| Різьба | Внутрішня |
| Розмір підключення | 1 1/4"x1 1/4" |
| Серія | SD240W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Зворотний клапан |
- Ціна: 321 ₴
