
Зворотний клапан SD Forte 3/4" SF240W20
- Немає в наявності
- Код: SD00006817
284 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зворотний клапан SD Forte 3/4" встановлюється на горизонтальних ділянках трубопроводу. Корпус виробу та шток виготовлені з латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Клас герметичності | А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF240W20 |
| Вага нетто, кг | 0,218 |
| Вага нетто, кг | 0,218 |
| Різновид підключення | Різьба |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 40х40х55 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 40х40х55 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 міс, |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна робоча температура, °С | 130 |
| Максимальна робоча температура, °С | 130 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 40 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 40 |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір під'єднання | 3/4"x3/4" |
| Різьба | Внутрішня |
| Розмір підключення | 3/4"x3/4" |
| Серія | SD240W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип виробу | Зворотний клапан |
- Ціна: 284 ₴


