
Колектор із витратомірами SD Plus 1" 7 виходів SDO235W7
- Немає в наявності
- Код: SD00053725
3 788 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор із витратомірами SD 1"х7 SD235W7 використовується для ефективного розподілу води та контролю витрати. Забезпечує надійну роботу завдяки якісній конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDO235W7 |
| Вага нетто, кг | 5,441 |
| Вага нетто, кг | 5,441 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 17 міс. |
| Кількість контурів | 7 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 7 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Система "Тепла підлога" |
| Наявність байпаса | Немає |
| Наявність насоса | Немає |
| Наявність байпаса | Немає |
| Покриття | Нікель |
| Робоча температура, °C | 25-50 |
| Розмір під'єднання до системи | 1" |
| Розмір приєднання контуру | 3/4" |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-5 |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0,5-5 |
| Різь для під'єднання сервоприводів | 30×1,5 |
| Різь під'єднання до системи | Внутрішня |
| Різь під'єднання контуру | Зовнішня |
| Робоча температура, °C | 25-50 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30×1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SD235W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 3 788 ₴
