
Плита Electrolux електрична склокерамічна, 58л, 60x60см, дисплей, конвекція, пара, нерж
- Немає в наявності
- Код: LKR664166X
25 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.8 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | Конвекція, Гриль + верхній нагрів, конвекція + верхній + нижній (100°C), гриль + верхній + конвекція, кільцевий + конвекція, верхній + нижній, верхній + нижній + конвекція, Top + Fan (ECO), SteamBake, Керування 4 конфорками з регульованим енергоспоживання |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 25 299 ₴




