
Плита Beko електрична склокерамічна, 60л, 50x60см, конвекція, білий
- Немає в наявності
- Код: FSS57000GW
14 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37.2 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Нижній нагрів, Гриль, Малий гриль, Верхній нагрів + нижній нагрів, 4 програми готування |
| Обсяг духовки | 60 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 14 999 ₴


