
Плита Bosch комбінована, 66л, 60x60см, дисплей, конвекція, чавун, WOK, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: HXS59AI51Q
37 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість конфорок | 4 |
| Можливості | нижній нагрів, розморожування, 3D гаряче повітря plus, швидке розігрівання, верхнє / нижнє нагрівання, гриль плюс гаряче повітря, Піца |
| Обсяг духовки | 66 л |
| Тип | Комбінована |
| Керування | механічне, електронне |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 37 799 ₴




