
Плита Gorenje комбінована, 71л, 60x60см, дисплей, емальовані реш, програматор IconLed, білий
- Немає в наявності
- Код: GKS6C70WJ
14 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41.5 кг / (нетто) кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість газових конфорок | 4/1 додаткова конфорка, 1 велика конфорка, 2 стандартні конфорки |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | Електронний програматор IconLed, ExtraSteam |
| Обсяг духовки | 71 л |
| Тип | Комбінована |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 14 999 ₴








