
Плита Gorenje комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, емальовані реш, програматор IconLed, кришка-метал, білий
- Немає в наявності
- Код: MEKS5121WM
12 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36.9 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 59.4 см см |
| Електрозапалювання | Так/однією рукою |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | таймер/електронний програматор IconLed, режим "Піца", розморожування, MultiAir (оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці), Нижній та верхній нагрівальні елементи з функцією пари, швидке нагрівання FastPreheat, AirFry, FrozenBake, швидке попереднє |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | мультисистемна |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 12 999 ₴








