
М'ясорубка Bosch, 2100Вт, 3.5кг/хв, 2 решітки, насадка для ковбас, кеббе, пластик, білий
- Немає в наявності
- Код: MFWS607W
5 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг кг |
| Відсік / підставка для зберігання насадок | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25 × 16 × 23 см |
| Захист мотора від перегріву | 1 |
| Колір | Білий |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | для кеббе, для ковбасних виробів |
| Перфоровані диски | 2 шт |
| Міцність | 2100 Вт Вт |
| Потужність при заклинювання | 2100 Вт |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв куб. м/год |
- Ціна: 5 499 ₴









