
Електрочайник Russell Hobbs Geo Steel, 1.7л, метал, чорний
- Немає в наявності
- Код: 25240-70
4 399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28 кг кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 24.1 х 22.15 х 14 см |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Об'єм | 1.2 л |
| Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Обертання на 360 °, Зони швидкого кипіння - 1/2/3 чашки, Кип'ятить одну чашку води за 55 секунд *, Незнімна кришка, Економить до 66% енергії |
| Міцність | 2400 Вт Вт |
| Підсвічування корпусу | 1 |
- Ціна: 4 399 ₴




