
Електрочайник Russell Hobbs Attentiv Kettle, 1.7л, Strix, скло, база зі сховищем для шнура, сірий
- Немає в наявності
- Код: 26200-70
5 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Індикатор рівня води | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 24 х 27.8 х 20.8 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал для корпусу | скло, нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Об'єм | 1.7 л |
| Особливості | Підтримка заданої температури (термос), Поворот на підставці на 360°, Комплетується заварником із нержавіючої сталі для заварювання різних видів чаю, Знімний фільтр від накипу, Без світлового індикатора, З дисплеєм, З фільтром від накипу, З таймером увімк |
| Міцність | 2400 Вт Вт |
| Керування | Сенсорний |
- Ціна: 5 799 ₴








