
Кавомашина Electrolux вбудована, 2,5л, зерно+мелена, автомат.капуч, дисплей, сернор.керування, підсвітка, чорний
- Немає в наявності
- Код: KBC85X
118 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип нагрівача | бойлер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність кавомолки | 350 г |
| Вага | 23 кг кг |
| Вбудована кавомолка | 1 |
| Використовувана кава | у зернах, мелена |
| Висота | 45.5 см |
| Глибина | 45 см см |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
| Кількість чашок | 2 |
| Обсяг резервуара | 2.5 л |
| Міцність | 1350 Вт Вт |
| Приготування | Капучіно, Лате, Лате-макіато, Флет вайт, Еспресо, Гаряча вода для чаю |
| Тип | багатофункціональна |
| Тип приготування | автоматичне |
| Тиск | 15 бар |
| Функції | контроль міцності кави, регулювання порцій гарячої води, Індикатор рівня води, автовідключення, автоматичний капучинатор, індикатор нестачі зерен в контейнері для кави, індикатор заповнення контейнера відходів, швидкий запуск |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 118 599 ₴








