
Водонагрівач електр. Gorenje круглий TGR, 100л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий
- Немає в наявності
- Код: TGR100NGV9
9 384 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 31 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 93.5x45.4x46.1 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 °C |
| Обсяг ємності для води | 96.1 л |
| Подача води | знизу |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
| Функції | терморегулятор, захист від замерзання, термометр, індикатор нагріву |
| Час нагрівання | 196 хв |
- Ціна: 9 384 ₴

